KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14143019
nr 1414 3019
Lotta Mossum
(f. 1963), Sverige
Oljemålning, Tillskriven. Ej signerad. Olja på duk, 108x90 cm, oramad
Lotta Mossum, svensk konstnär född 1963.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:08:19
23/8 19:01:54